III liga bez MKS!?

Wszyscy którzy interesują się MKS Oława, wiedzą że od kilku lat borykamy się z zadłużeniami po byłym zarządzie. Choć zadłużenie z ponad 400.000 zł zmalało do około 130.000 zł, nasz klub nie ma płynności finansowej i rozważa ogłoszenie upadłości klubu oraz stworzenia nowego klubu, który jednak nie może występować w III lidze. W najbliższym sezonie raczej na pewno nie wystąpimy w rozgrywkach III ligi dolnośląsko-lubuskiej, jest szansa abyśmy rozpoczęli sezon we wrocławskiej klasie okręgowej, wszystko zależy jednak od władz miasta, które zadeklarowały, iż nie będą dawać pieniędzy na klub, wiedząc że pójdą one wyłącznie na spłatę zadłużeń. Miejmy nadzieję że nam to się uda i nie będziemy musieli zaczynać nawet od powiatowej klasy "C".